Doporučená knížka

4. března 2012 v 16:49 | Niki |  Tipy
Ahoj ! :)
Ráda bych vám doporučila jednu senzační knížku ... Jmenuje se "Pád" od Lauren Kateový. Je to o takové holce, která se jmenuje Lucinda Priceová. No a dál tady máte úvod:
Sedmnáctileté Lucindě se do internátní školy Meče a kříže vůbec nechce. Není divu: spíš než obyčejná internátní škola je to polepšovna pro mladistvé delikventy. Premiantka z prestižní novoanglické přípravky skončila v ponurném prostředí georgijských močálů kvůli úmrtí chlapce, k němuž došlo na její první (a jediném) rande v životě - úmrtí, která nedokázala uspokojivě objasnit ani ona, ani policejní vyšetřování. Luce sama nechápe podivné věci, které se kolem ní dějí už odmalička. Ví jen, že kdykoli se objeví temné stíny, které nikdo nevidí (jen ona), vždycky dojde k něčemu strašnému.
Polepšova je právě tak stresující a pochmurná, jak Luce předpokládala: mříže, ploty s ostnatým drátem, chátrající komplex budov se starým hřbitovem z občanské války, ale hlavně drsní spolužáci a spolužačky. Až na jednoho. Daniel Grigori upoutá její pozornost na první pohled, jenže tenhle mladík se o ni vůbec nezajímá. Luce nechápe, proč jí je tak povědomý a co ji nutí ho stále sledovat, hledat o něm informace a špehovat ho. A nechápe ani to, že kdykoli je v nějakém nebezpečí, Daniel se záhadně objeví vedle ní. Navíc se o ní začne zajímat zelenooký Cam, který je stále neodbytnější. Matou ji i místní dívky- divoká Arriane, která se chová potrhle a nevyzpytatelně, baculatá Penn, která tak ráda strká nos do cizých věcí, nebo krásná bárbína Gabe, s níž se Daniel zřejmě schází ....
A pak se temné stíny z její minulosti vynoří v příšeří chodeb Meče a kříže a podivné tragické nehody se začnou odehrávat i tady.
Kolik spolužáků bude ještě muset zemřít, než Luce odhalí pravdu o svém osudu ?
Dovíš se to když si tu knížku přečteš ;D je opravdu moc pěkná, je to moje nejoblíbenější knížka.
A když si jí přečete a zaujme vás natolik, tak pro vás mám dobrou zprávu .... vyšli i další díly ! ;) :D . Druhý díl se jmenuje "Muka" a třetí "Vytržení", ale to vyjde až letos někdy v léte ... :)

"Ale ráj je zamčený a zavřený na závoru ...
Musíme se vydat na okružní cestu světem,
abychom zjistili, jestli do něj nezůstala
pootevřená aspon zadní vrátka."

*Andělé 1* :
Každý má minulost ...
Každý má svůj osud ...
Láska vás může zničit...
Některým andělům je souzen PáD ....

Tak snad vás článek zaujal a přečtete si tu knížku ;))
Vaše Nikoll :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama