Moje dovolená

20. května 2012 v 14:23 | Adél |  Píšem...
AHOJ LIDI! TENTO PŘÍBĚH, KTERÝ TEĎ PÍŠU JE NA POKRAČOVÁNÍ, TAKŽE BUDE MÍT VÍC DÍLŮ. PŘÍBĚH JE O HOLCE JMÉNEM SOFIE, KTERÁ BYDLÍ V MALÉM BYTĚ SE SVOJÍ MLADŠÍ SESTROU MELISOU A SVÝMI RODIČI A KAŽDÝ ROK JEZDÍ S RODINOU NA DOVOLENOU DO CHORVATSKA A O JEDNÉ JEJÍ DOVOLENÉ BY NÁM CHTĚLA VYPRÁVĚT. DOUFÁM ŽE SE VÁM BUDE MŮJ PŘÍBĚH LÍBIT A ŽE MI KE KAŽDÉMU PŘÍBĚHU NAPÍŠETE MALÝ KOMENTÁŘ.Usmívající se
Když mi rodiče oznámili že pojedeme do Chorvatska, moc šťastná jsem nebyla, protože tam jezdíme každý rok a já chtěla zkusit něco nového třeba dovolenou v Řecku, nebo ve Španělsku, prostě někam jinám než do Chorvatska. V tu chvíli byla pro mě jediná potěšující zpráva, že tam jedeme se známíma rodičů, kteří mají stejně starou dceru jako jsem já a já si s ní docela rozumím.
Musela jsem si hned zabalit a ještě pomoci mé mladší sestře, protože ta by byla schopná si do Chorvatska zabalit klidně i zimní bundu a pletený rolák. Taky že jsem se s ní u balení pěkně pohádala, protože ona je stejně jako já příšerně tvrdohlavá, a tak si postavila hlavu že si s sebou vezme šest svých nejoblíbenějších plyšáků a já jsem se jí to pokoušela rozmluvit. Nakonec jsem ji ukecala na čtyři.
Odjeli jsme o dva dny později. Jako vždy jsme vyjížděli večer, aby jsme nemuseli jet v tom velkém horku. Já jsem celou noc strávila posloucháním písniček a sem tam sem usnula, ale jen na chvíli.
Když jsme dojeli na místo, překvapilo mě, jak je náš apartmán dobře vybavený. Měli jsme se sestrou každá svůj pokoj, kde jsme měli každá velkou postel. Když jsem vešla do kuchyně, tak první co jsem viděla byly velké, prostorné skříně plné nádobí. No prostě luxus. .................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama