Třetí recenze

6. října 2012 v 13:18 | Kristen |  Tipy
Čauky! Tak tady máte další typ! Bude to recenze o filmu,na který jsem se nedávno dívala a myslím,že by se vám taky mohl líbit! ;)

Název filmu: LOL (Laughing Out Loud)

Žánr:Komedie/Drama/Romantický
Původ:USA 2012
Délka:97min
Režie:Lisa Azuelos
Hrají:Miley Cyrus-Lola (hlavní postava
Ashley Greene-Ashley (kamarádka Loly)
Demi Moore-Anne (Lolina máma)
Douglas Booth-Kyle(Lolin nejlepší kamarád,pak i přítel)
Hodnocení:chvalitebný
Děj:Film je o dospívající patnáctileté dívce Lol a jejích přátelích,kteří zažívají středoškolské románky,přátelství a zklamání.Zárověn se snaží výbat svým nechápajícím rodičům.Film tedy bezvadně zachycuje teenegrovské období ,které zažívají všichni teengeři a jejich rodiče.Příběh zachycuje poměrně zábavné a upřímné situace,matky Anne a její dcery Lol.
Můj názor:Tenhle film mi přijde vhodný pro náctileté pubertáky,je hodně realistický a přitom zábávný.Myslím,že se u něj nudit nebudete.Já osobně jsem se u něj nenudila.Je to takový odpočinkový film,kterému nechybí romantika ani napětí ;) Určitě doporučuji... Jediné co mě zarazilo je,že tenhle film není originál.Byl natočen jako francouzský a s jinými herci.. Děj je pozměněn do amerického.. To jedinné se mi nezdálo příliš spravedlivé,vůči lidem,kteří tento film už natáčeli,jako originál.Posud te sami ;) Jinak se mi film velmi líbil,myslím,že byl dobře obsazen.Miley ,která nepatří k mým oblíbencům,zahrála roli pubertácké holky bezvadně.A ostatní herci bezpochyby také.

Ták další recenze napsána,ted ještě, jestli si to vůbec někdo přečte ;) :D Kristén
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama