Únor 2013

Internet na mobilu

13. února 2013 v 15:39 | Kristen |  Diary
Áhoj ;D
Jsem nejvíc happy :) Táta konečně našel heslo od naší wifi,takže jsem pořád připojená na internetu ;D
Stáhla jsem si aplikace Instagram :'D Je to super ;D na levo v menu máte mojí ikonku,takže když si me follownete ,oplatím ;D No a další skvělé zpráva je,že jsme včera na treninku s jednou kámoškou dostaly od trenéra super tričko ;D Měl poslední 2 oranžový ;D Tak jsme si je vzaly :D Je mi teda hrozně moc velký,ale byla to láska na první pohled :) Je od značky gosello a je hrozně příjemný :) Zítra ho zaplatím na trenálu.Už ho nikomu nedám ! :D Pak do mobilu jsem stáhla všechny písničky z lets dance 2,3 (z 1 už mám :D ) A jsou dokonalý -_- ;D a ještě nějaký obrázky z weheartit.Kámoška mi včera půjčila CD s Lets dance 4 ,tak budu dneska koukat ;D,protože jsem přišla brzo dneska domů,nešla jsem na flétnu,ještě nemůžu hrát,to ta blbá rýma,ale oproti minulýmu týdnu je to už v pohodě.Dneska ve škole psali všichni co měli na výzu 1 nebo 2 z 6,7,8 tříd Pitharogiádu :D hrozná blbost tohleto :D psala jsem to poprvý a naposled naštěstí :D Skoro všechno jsem typla,jenom jednu otázku z 15 jsem nevyplnila no :D Ale jinak máme ve škole teď celkem klid,ani nepíem moc písemky ;D Jak jsme psali v pondělí z matiky,tak mi tu známku co jsem dostala (3) učitelka nepočítala,protože jsem chyběla ^^ hodná.Těšim se na zítřek ;D Na trénink :D S tou kámoškou si vezmem ty naše trička a vyfotíme se v nich :)) Valentýna nějak neřešim :D Koupim si čokoládu a tečka :D A co vy? Máte taky tak dobrou náladu ? Slavíte Valentýna? :) Hrajete Poua? ;D
vaše Kriss :) ¨

Kdo si hraje,nezlobí..

11. února 2013 v 15:41 | Kristen |  My photos...
Tak konečně sem přidávám ty nové fotkyy ;D Jsou asi tejden starý,tak se nezlobte :)
Tyhle fotky,jsou takový jiný,než jsem sem někdy vůbec dávala,ale mě osobně se docela líbí :)) Snad se Vám taky budou líbit ;D

kostka a žetony

žetonýý

v kufříkuu

kostkaa

poker game

zámek s prachem.

klíč

troubaa

kazetá

retroo

Návrat ..

11. února 2013 v 15:10 | Kristen |  Diary
Áhoj :)
Před chvílí jsem přišla ze školy.Jo už jsem zdravá ;D Teda mám pořád rýmu,ale už je to mnohem lepší.Dneska ve škole to byla pohoda.Zítra naštěstí píšem jenom z matiky,takže super. (y) Takže mám dnešní odpoledne volný :) Asi půjdu na procházku se psem a zacvičim si ... Pak se budu učit a pustim si Lets dance ;DD Super plán! Jo přesně takhle to udělám :D A jak se Vám daří ve škole? Máte dneska nějaký plány? :)) Jinak víkend jsem si užila.Z pátku na sobotu u mě spala jedna z nejlepších kámošek ;D Bylo to fájn,koukaly jsme na Ledově ostří... a hlavně si povídaly.. pak jsem zjistila,že se m nějak zapnul reproduktor,takže nahrával naše asi hodinový povídání :DDD A že tam nejsou zrovna věci,který by měl slyšet někdo jinej.. :D No a v sobotu jsem byla s jednou kámoškou zase venku... ASi 2 hodiny jsme se procházely p městě a krásně jsme si taky pokecaly :)) Je zajímavý,že s každou kámoškou jsem řešila úplně něco jinýho ;DD No a neděli jsem měla takovou odpočinkovou ;DD
Mám ,ale novou závislost :D vymyslel jí můh táta,když měl na ěnco chuť :D Normálně si vezmete piškoty a namažete si je jahodovou marmeládou! :D Možná,takhle to nezní nijak suprově,ale je to fakt hrozná mńamká! :D Za víkend jsem snědla půl pytlíku piškotů no :D Jinak se nic zvláštního nedělo :D Jo a ještě jsem celkem závislá na asku,jak jsem byla nemocná,tak jsem se tam naučila docela dost chodit... :D Kdyby jste se chtěli na něco zeptat tak tady: http://ask.fm/KristynaHorakova
A koukali jste včera na Let´s dance 2? ;D Dokonalééj film! Nejkrásnější Los :33 Mám všechny písničky z 1,2,3 v mobilů ;DD
A víte ,že budou dávat zase Gympl a První krok? :D Už se hrozně těším ^^
Mějte se krásně! :))
Vaše Kriss :33

Dokonalá písnička! Pořád jí poslouchám! :) Okamžitě si jí zamilujete ! ;DD

Fůů

6. února 2013 v 12:00 | Kristen |  Diary
Áhoj! :)
Tak jsem nemocná :( V pondělí jsem zaspala ,ale stejně mi bylo najednou ráno blbě,takže jsem zůstala doma.No a včera jsem byla zase ve škole.Nic zajímavýho se nedělo.Akorát jsem neměla oběd ,tak jsme si šli s kámošema koupit pizzu :) Hawai je nejlepší!
Už mě tohle období nebaví :/ Chci sluníčko! JARO! :) Až začne být trochu tepleji ,chcem si s kámoškou koupit vansky,z kterých si podle jednoho návodu z youtube uděláme Galaxy Vans.Těším se :) Mějte se krásně ;)
Ps: Za chvilku jsem přidám po dlouhé době fotky,co jsem nafotila v pondělí,kdy jsem byla doma.
Vaše Kristen :)
Tady je ten návod na galaxy vans ,kdyby jste si to chtěli taky vyzkoušet :)

Wishlist-Já

4. února 2013 v 14:26 | Kristen |  Píšem...
Rozhodla jsem se,že sem přidám některé své přání v obrázkách! :) Budete to poprvé co jsem něco takového dám. :)
Hrozně mě bavilo hledat ty obrázky doufám, že i vás bude bavit a zase se o mě něc dozvíte ;D Chci sem těch obrázků přidat víc,takže si to rozdělím na víc částí.Dneska přidám co bych chtěla změnit na sobě! ;D Kristen :)

Be happy with my body/ Být spokojená se svým tělem


Paint my nails perfectly/Namalovat si perfektně nehty

Have long hair / Mít dlouhé vlasy

Wear coloured jeans / Nosit barevné kalhoty

Have a flat stomach/Mít ploché břicho

Go to gym/Jít do posilovny


Be my ideal weight/ Mít svojí ideální váhu

Ták tohle je 1.díl,pokusím se 2.přidat co nejdřív.Snad se Vám to trochu líbí a budete se taky inspirovat.
Mám tak skvělou náladu ,že Váms em přidám ještě písničku co zrovna poslouchám.Mějte se! ;)
Vaše Kriss

Dej mi víc, dej mi víc,tohle nestačí,
dej mi víc, dej mi víc tohle nestačí,
dej mi víc ,dej mi víc,tohle nestačí
jednou mi dojdou nervy,prosimtě pochop to!

Projekt 10dní-Den čtvrtý

4. února 2013 v 14:12 | Kristen |  Píšem...
Áhoj! Jsem po delší době opět zpátky! ;D Hrozně mě to mrzí,ale tak to víte,chtěla jsem mít pěkný výzo ,tak jsem se musela hodně učit ;D A stálo to za to ;D jsem happy ;D ! A teď ke čtvrtému dni mého projektu ;D
PS: Omlouvám se za minule,že jsem to nedodržela,ale asi jsem se nechala trochu unést! Sorry ;D
Kriss ;)

Den čtvrtý-Sedm věcí,nad kterými často přemýšlíš.

1.Jsem v 8.třídě takže je samozřejmé,že přemýšlím nad svojí budoucností.Na jakou půjdu školu a jak budu žít svůj žiivot dál..
Už mám nějaké malé plány,uvidím jestli se mi splní. ^^

2.Často přemýšlím jen tak o svém životě.Někdy mi přijde naprosto suprový a za žádný jiný bych ho nevyměnila.Někdy mám ale i takové chvilky,kdy si říkám o čem můj život vlastně je? Přijde mi prostě nudný,protože se všechno pořád opakuje.Škola,úkoly,notebook,učení,písničky,hobby,smích,deprese,tanec,zpěv,večeře,knížka a chrrr... A tak je to skoro každý den až na víkendy.Nevim proč to tak mám.Naštěstí u mě převládají ty šťastné dny. :)

3.Někdy nejdřív mluvím a pak teprve myslím.Jsem hrozná.Nesnášim se za to.Spoustě lidí tak můžete hrozně ublížit a nebo říct něco co by jste nikdy neřekli.Pak toho hrozně lituju a říkám si proč jsem jen neřekla tohle,místo tohohle.. :/ Jenže už to nejde vrátit.

4.Někdy mi přijde ,že jediný co jsem udělala fakt správně za svůj život,je že jsem začala chodit na street.Mrzí mě,že jsem nezačla chodit až dřív,jenže to bych třeba zase nepoznala tak úžasný lidi jako jsem poznala za ty 4 měsíce co tam chodím.
Hrozně mě to baví.Nikdy bych nevěřila,že mě něco bude bavit tak moc.Sice jsem ještě začátečník a moc to neumím,ale časem se snad zlepším.Myslím,že na street myslím skoro pořád... a samotný tanec,ale i na ty lidi co jsem díky němu mohla poznat.Jsem za to hrozně ráda,za tu možnost ,že se vůbec něco takového můžu učit a poznávat o čem samotný street je.

5.Kdyby.To slovo se mi zobrazuje v mysli hrozně často.Opravdu často si říkám co by bylo,co by se stalo,jak bych vypadala... KDYBY.... kdybych řekla nebo udělala tohle... kdybych se narodila někdy jindy a někomu jinému a bydlela třeba úplně jinde.... Tohle ,,kdyby" mi ale také říká,že kdyby tohle a támhleto bylo jinak... já bych byla jiná.Vlastně bych to už nebyla já.Stačila by jedna jediná změna a už bych byla někdo jiný.Třeba kdybych měla jiné rodiče nebo jiné kamarády,kdybych šla na jinou školu nebo bydlela v jiném městě... Hodně myslím na to ,jaké by to bylo ...kdyby všechno bylo jiné... ale na druhou stranu jsem ráda,že jsem taková jaká jsem a kde jsem a s kým jsem.Mám svůj život většinou ráda.

6.Ve svém životě jsem poznala spoustu lidí.Asi jako každý člověk.Nemyslím tim jenom lidi které jsem poznala ve škole,na kroužkách nebo o prázdninách ...se kterýma se bavím nebo potkávám každý den.Myslím tim i ty lidi,které znám třeba jenom z televize nebo z časopisů.Přemýšlím o jejich životech... jaké to pro ně asi musí být,když žijí takový život,co prožili,co se jim stalo a podbné věci.Někdy přemýšlím i nad tím jaké by to bylo kdyby se něco z toho stalo zrovna mě.

7.Sedmou odpověd jsem nechala ostatním myšlenkám.Lidi často ymslí na něco ,na co by je ani nenapadlo někdy myslet..Tohle jsou ty myšlenky na které třeba nikdy nechcete myslet,ale nejde vám to... Nebo ty které si ani neuvědomujete... jsou to takové ty každodenní nudné myšlenky a nebo také vzpomínky .... Takové myšlenky má každý člověk co na tomhle světě myslí a já nejsem vyjímka.


I am sorry !

4. února 2013 v 13:46 | Kristen |  Diary
Ahoj!
Jo já vím,po dlouhé době se zase ozývám.Neměla jsem vůbec náladu na blog.Za tu dobu co jsem tady nebyla se stalo hrozně moc věcí... Začlo to tím,že jsem se dozvěděla,že 25.1. budeme mít se streetem vystoupení v Salasiánském divadle.A já jako nováček,jsem dostala hroznou trému.Začala se projevovat tak,že jsem přestala úplně jíst -_- Středa,čtvrtek,pátek (v pátek bylo to vystoupení) jsem nic nejdela...jenom jsem si třeba kousla do sušenky,ale jinak nic.Neděla jsem to schválně,to fakt ne.Ale nešlo to,z jídla se mi dělalo zle už jen když jsem ho viděla... a bolelo mě pořád břicho.Rodiče to nevěděli,jenom moje nejlepší kaamrádka a ta o mě měla strach,ale já jsem jí říkala,že je to jenom kvůli tomu vystoupení,že to bude pak zase v pohodě.V pátek jsem teda měla to vystoupení.Bylo to fajn,jela tam semnou moje nejlepší kamarádka,jako moje psychická podpora.Sice mě pořád bolelo břicho,ale dalo se to přežít,říkala jsem si,že všichni jsou nervozní,že to nic nebude.Pak nám ale oznámili,že místo v 5,kdy mělo vystoupení začít,začne až v 8.Super.Takže jsme tam museli čekat další 3 hodiny.Se všema ze skupiny jsme se tam tak nějak bavili a chodili furt sem a tam ,aby jsme zahnali nudu.Nejlíp na tom byla jedna moje kámoška,která s etam dala díky tomu čekání dohromady s jejím vysněným klukem.:) No a takhle to pokračovalo,párkrát jsme si ještě zatancovali ,ale jinak jsme nic zajímavýho nedělali.Když jsme ale sedeli v tom divadle a koukali na nějakou skupinu co zrovna zkoušela,udělalo se mi blbě a začala se mi točit hlava,tak jsem si řekla,že půjdu na vzduch.Ta kámoška co tam semnou byla si toho všimla a šla semnou ... pak si toho ale všimla ještě ta kámoška s tim klukem (náš páreček) a začali me podpírat ,když se mi začaly podlamovat nohy a dovedli mě ven na vzduch... Nakonec se mi udělalo líp a pak už to bylo celkem v pohodě.No a pak jsme konečně vystupovali,myslela jsem,že omdlím,hrozně jsem se třásla a bála jsem se ,ale jakmile jsem vkročila na to jeviště,všechno ze mě opadlo a hrozně jsem si to užila.:)) V sobotu ,to už táta s babičkou zjistili,že nosím svačiny ze školy domů si o mě začali dělat starost a hlídali mě jestli jím.Trochu sjem teda začla jíst,ale moc to nešlo.Ve stejném duchu proběhla i neděle.V pondělí ráno jsem šla normálně do školy (nesnídala jsem) a bylo mi fajn.Při hodině přírodopisu se mi ale udělalo zle a omdlela jsem.Všichni se lekli a ředitelka mě pak odvezla domů.A do středy jsem byla doma,ikdyž jsem tátu přesvědčovala,že už mi je dobře,nechtěl mě pustit do školy.Za ty dny co jsem byla doma jsem se docela uklidnila a začala jsem zase jíst. :) A ve čtvrtek jsem šla zase do školy.Vysvědčení dopadlo skvěle.Mám vyznamenání.Rodiče mě vzali do pizzerie.A v pátek ke mě přijela kámoška co se odstěhovala v létě a ještě přišly 2 kámošky.Takže jsme si to hrozně užily.:)) Konec mého příběhu,stalo se toho ještě víc,ale tohle jsou takové ty nejzajímavější věci.Už takhle nevím jestli si to někdo přečte.Jdu dohánět co jsem zameškala.zatím ahoj :)) Kristen