Projekt 10dní-Den čtvrtý

4. února 2013 v 14:12 | Kristen |  Píšem...
Áhoj! Jsem po delší době opět zpátky! ;D Hrozně mě to mrzí,ale tak to víte,chtěla jsem mít pěkný výzo ,tak jsem se musela hodně učit ;D A stálo to za to ;D jsem happy ;D ! A teď ke čtvrtému dni mého projektu ;D
PS: Omlouvám se za minule,že jsem to nedodržela,ale asi jsem se nechala trochu unést! Sorry ;D
Kriss ;)

Den čtvrtý-Sedm věcí,nad kterými často přemýšlíš.

1.Jsem v 8.třídě takže je samozřejmé,že přemýšlím nad svojí budoucností.Na jakou půjdu školu a jak budu žít svůj žiivot dál..
Už mám nějaké malé plány,uvidím jestli se mi splní. ^^

2.Často přemýšlím jen tak o svém životě.Někdy mi přijde naprosto suprový a za žádný jiný bych ho nevyměnila.Někdy mám ale i takové chvilky,kdy si říkám o čem můj život vlastně je? Přijde mi prostě nudný,protože se všechno pořád opakuje.Škola,úkoly,notebook,učení,písničky,hobby,smích,deprese,tanec,zpěv,večeře,knížka a chrrr... A tak je to skoro každý den až na víkendy.Nevim proč to tak mám.Naštěstí u mě převládají ty šťastné dny. :)

3.Někdy nejdřív mluvím a pak teprve myslím.Jsem hrozná.Nesnášim se za to.Spoustě lidí tak můžete hrozně ublížit a nebo říct něco co by jste nikdy neřekli.Pak toho hrozně lituju a říkám si proč jsem jen neřekla tohle,místo tohohle.. :/ Jenže už to nejde vrátit.

4.Někdy mi přijde ,že jediný co jsem udělala fakt správně za svůj život,je že jsem začala chodit na street.Mrzí mě,že jsem nezačla chodit až dřív,jenže to bych třeba zase nepoznala tak úžasný lidi jako jsem poznala za ty 4 měsíce co tam chodím.
Hrozně mě to baví.Nikdy bych nevěřila,že mě něco bude bavit tak moc.Sice jsem ještě začátečník a moc to neumím,ale časem se snad zlepším.Myslím,že na street myslím skoro pořád... a samotný tanec,ale i na ty lidi co jsem díky němu mohla poznat.Jsem za to hrozně ráda,za tu možnost ,že se vůbec něco takového můžu učit a poznávat o čem samotný street je.

5.Kdyby.To slovo se mi zobrazuje v mysli hrozně často.Opravdu často si říkám co by bylo,co by se stalo,jak bych vypadala... KDYBY.... kdybych řekla nebo udělala tohle... kdybych se narodila někdy jindy a někomu jinému a bydlela třeba úplně jinde.... Tohle ,,kdyby" mi ale také říká,že kdyby tohle a támhleto bylo jinak... já bych byla jiná.Vlastně bych to už nebyla já.Stačila by jedna jediná změna a už bych byla někdo jiný.Třeba kdybych měla jiné rodiče nebo jiné kamarády,kdybych šla na jinou školu nebo bydlela v jiném městě... Hodně myslím na to ,jaké by to bylo ...kdyby všechno bylo jiné... ale na druhou stranu jsem ráda,že jsem taková jaká jsem a kde jsem a s kým jsem.Mám svůj život většinou ráda.

6.Ve svém životě jsem poznala spoustu lidí.Asi jako každý člověk.Nemyslím tim jenom lidi které jsem poznala ve škole,na kroužkách nebo o prázdninách ...se kterýma se bavím nebo potkávám každý den.Myslím tim i ty lidi,které znám třeba jenom z televize nebo z časopisů.Přemýšlím o jejich životech... jaké to pro ně asi musí být,když žijí takový život,co prožili,co se jim stalo a podbné věci.Někdy přemýšlím i nad tím jaké by to bylo kdyby se něco z toho stalo zrovna mě.

7.Sedmou odpověd jsem nechala ostatním myšlenkám.Lidi často ymslí na něco ,na co by je ani nenapadlo někdy myslet..Tohle jsou ty myšlenky na které třeba nikdy nechcete myslet,ale nejde vám to... Nebo ty které si ani neuvědomujete... jsou to takové ty každodenní nudné myšlenky a nebo také vzpomínky .... Takové myšlenky má každý člověk co na tomhle světě myslí a já nejsem vyjímka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu ...

Klik 100% (25)

Komentáře

1 elishka99 elishka99 | 11. února 2013 v 20:45 | Reagovat

Máme toho hodně společného. Já taky přemejšlim jen tak o blbostech a dost často nad tím KDYBY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama