Tipy

Some ideas

23. listopadu 2012 v 21:47 | Kristen
Ahoj,Vím,že moje články poslední dobou stály za nic,proto jsem se rozhodla,že to o víkendu napravím! ;) Dneska jsem přidávám nějaké tipy a nápady,které jsem našla na internetu a jeden svůj vlastní,který jsem sama nafotila (kterým jsem se taky inspirovala na netu) ;) Některé jste možná už viděly,ale některé pro vás budou třeba nové.Doufám,že těch nových bude víc! ;)
Kristén ;)

Nejdříve můj vlastnoručně vyfocený tip! ;)
Doufám,že se Vám některé tipy a nápady zalíbily a,že je také vyzkoušíte.
Ps:Žádný z těhle tipů nepovažuju za vlastnoručně vymyšlený! ;) By!

Cvičení

9. listopadu 2012 v 19:29 | Kristen
Zdááár! ;)
Tak přidávám trochu opožděně slíbený článek o cvičení.Jak už jsem psala ,tak si myslím,že na žádném blogu by aspon malá zmínka o cvičení neměla chybět a proto jsem se rozhodla ,že něco taky napíšu.Pokud jste četli můj minulý článek ,tak víte,že jsem v neděli začala cvičit a musím se Vám pochlubit,že cvičím ještě pořád ;D ;) Nejsem sice tlustá,ale nejsem ani nějak hrozně hubená,myslím,že jsem taková akorát.Ted si asi říkáte,proč teda začala cvičit? A já Vám na to odpovím.Začala jsem cvičit,hlavně kvůli tomu,aby se mi zpevnilo tělo a udělaly nějaké ty svaly že ;D Zjistila jsem,že cvičení není ani o tom samotném hubnutí (teda většina cviků,některé ano! ) ,ale spíš o zpevnění celého těla ;) Musím Vám říct,že první cvičení bylo hrozné,druhý den mě bolelo skoro celé tělo... Ale vytrvala jsem a cvičila jsem druhý den opět a už to bylo trochu lepší. Celkem jsem cvičila už 4 krát a s prvním cvičením se to nedá srovnat ;) Sice mě vždycky druhý den bolí nohy a ruce,ale ne tolik.Já to teda moc nepřeháním,protože jsem nikdy takhle necvičila,tohle je moje premiéra a proto jsem si řekla,že to radši nebudu přehánět a proto cvičím v po,st,pá a jednou o víkendu ,protože v út a čt mám street a tam mám pohybu až až ;D A musím říct,že i po tom týdnu cvičení začínám cítit,že se mi tělo pomalu,ale jistě začíná zpevnovat. ;) Ták a ted Vám napíšu nějaké rady podle kterých byste se mohli řídit.Nejsem žádný profík,ale o cvičení toho vím celkem hodně,hodně jsem o tom přečetla a slyšela ... ;) Třeba Vám něco z toho trochu pomůže.

1.Co vlastně cvičit?

To je asi to nejduležitější.Jak správně cvičit?Někdo si řekne,tak si zacvičím nějaké obyčejné nebo hrozně namáhavé cviky a bude si myslet,že i tak může zhubnout.Ale to je omyl.Nejde ani o to,že Vám ty cviky vůbec nemusí pomoct zhubnout,ale mohli byste si také ublížit.Proto pokud doopravdy chcete zhubnout,ale nevíte jak a nechcete chodit do posilovny ,tak třeba na youtube je hrozně moc videí,podle kterých můžete cvičit.Nejduležitější je najít si to správné video,které potřebujete.Já bych Vám tedy doporučila video ,které cvičím já.Se samotným cvičením nemám zkušenosti,ale na tohle video všude slyším a vidím jen samou pozitivní chválu.
Jillian Michaels ,30 dní-3 levely
Jillian je ve světě mladých a starších dívek hodně známá.Na youtube můžete najít spoustu jejích videí,na kterých vám dá opravdu zabrat a nějaký ten výsledek se po určité době také objeví.Je to cvičení,které má 3 levely,které cvičíte 30 dní.(1level-10dní) Jak už jsem psala ,chtěla jsem nějaké cvičení,které mi zpevní tělo a udělá svaly a musím říct ,že tohle je ideální.Když ho ale budete cvičit opravdu každý den a k tomu budete jíst zdravou ,vyváženou a pravidelnou stravu,má te šanci zhubnout i nějaké to kilo.Pokud si ale myslíte,že si zacvičíte 5krát a hned začnete hubnout,tak to vás zklamu,to bohužel nejde. Stejně tak,jestli si těch 20 minut,které video trvá opravdu zacvičíte ,ale pak se nacpete sladkostma atd,tak na nějaké hubnutí můžete rovnou zapomenout.Možná pro vás ,kteří jste ještě nikdy necvičili (jako já ) tak to pro vás bude celkem makačka na začátku,protože Jillian Vám dá opravdu do těla,ale po nějakém čase si vy i vaše tělo zvyknete.Jillian také používá často činky,pokud je ale doma nemáte,můžete používat dvě plné 1l láhve a pokud to s cvičením budete myslet opravdu vážně,můžete si je koupit ;D Já teda používám lahve,ikdyž je to trochu nepraktické,celkem mi to stačí.

Jak často cvičit?

Nic se by se nemělo přehánět.Ani cvičení ne.Hlavně pokud jste začátečníci.Pokud ,ale opravdu chcete něco se svým tělem dělat,měli byste cvičit aspon 3krát do týdne.Vím,že to video z Jillian by se mělo cvičit každý den,ale myslím,že se nic nestane,když to nebudete úplně dodržovat,Výsledky se sice dostaví později,ale aspon si nijak neublížíte.Po nějaké době si zvyknete a budete moct začít cvičit častěji.

Kdy cvičit?

Říká se ,že je dobré cvičit ráno,protože tělo začne dříve spalovat zásoby,ale já bych teda ráno cvičit nemohla.Myslím,že pro někoho by to mohlo být i nebezpečné pokud není zvyklí.Vstát a jít cvičit,když ještě nejsme úplně probuzení a napůl ještě spíme a jsme hladoví,navíc by se nám mohla zamotat i hlava a náš krevní tlak by také nemusel být dobrý,není zrovna ideální.Určitě ale není dobré cvičit až někdy večer před spaním.Tělo už je po celém dni unavené,takže by se Vám stejně blbě cvičilo,protože byste neměli moc síly a navíc by se Vám i hůř usínalo.Já cvičím proto odpoledne.Necvičím hned jak přijdu ze školy,ale tak po 3 hodinách.Proto Vám doporučuji,abyste cvičili když budete mít sílu a náladu a nebudete hladový,ale ani přejedení.

That's what I wanted!

23. října 2012 v 11:39 | Kristen
Já vím!! Mě to začalo,ale hrozně bavit! Mám z toho fakt radost,že už to umím! ;DD Pochopte mě! A už mi to jde mnohem líp! Mrkněte na to a zhodnoťte ! ;) KristénČtvrtá recenze

23. října 2012 v 11:28 | Kristen
Po delší době jsem se rozhodla,že napíšu opět recenzi,tentokrát o knížce,kterou už jsem četla asi před rokem a už jí moc nepamatuju,ale pokusím se toho napsat co nejvíc. Snad se mi to povede a Vám se to bude líbit.Přeji pěkné počtení!

Název knihy: Kiki Strike ve Stínovém městě

Autor: Kristen Millerová
Hodnocení:výborná
Vzhled: Knížka má krásné matné desky bez obalu.Převažuje na nich světle modrá barva a černé nápisy.Vepředu i vzadu jsou portréty postav,které se v knížce vyskytují.Já si knížky vybírám i podle obalu a musím říct,že tahle mě zaujala na první pohled.Vzhled knihy není přeplácený,je takový tajuplný.Jinak knížku bych zařadila mezi tlustší.Má přes cca 335 stránek,takže je i těžší.Je spíš vhodná na takové to domácí lenošení než na cestování vlakem.
Info:Život dvanáctileté Ananky Fishbeinové je strašlivě nudný.Jednoho rána však objeví,že v malém parku nedaleko jejich domu se propadla zem,a její poklidný život náhle nabere na obrátkách.Poznává tajemnou Kiki Strike a skupinu dalších vyjimečných dívek a společně se pouštějí do dobrodružství a objevování tajemného Stínového města,ležícího v podzemí Manhattanu.
Můj názor: Je to hrozně zajímavá knížka,kterou musíte dočíst až dokonce,jinak o hodně přijdete.Děj se mezi tím hodně mění.Nejdřív je to takhle ,ale v 3 kapitole to může být úplně jinak.Pokud máte rádi dobrodružství a napjetí thle kniha je pro vás naprosto vhodná! Pět vyjimečných dívek,miliony hladových krys a tajné město pod Manhatanem...Vítejte ve světě Kiki Strike!


Ták a další recenzi jsem zvládla.Jsem to ale šikovná ;DD Snad Vám nevadí,že je trochu kratší.Myslím,že pokud se Vám tahle knížka zalíbila,tak si jí určitě přečtěte,dozvíte se v ní mnohem víc než mnohem víc! Dozvíte se vše! ;) Vaše Kristen

Autumn outfits

19. října 2012 v 17:40 | Kristen
Ahoj.Udělala jsem svoje první 2 outfity.Není to nic extra,ale mě osobně se to docela líbí.Hlavně aby se to líbilo i Vám že. :D
PS:Omluvte mě,jsem začátečník!!
Kristen ;)

Třetí recenze

6. října 2012 v 13:18 | Kristen
Čauky! Tak tady máte další typ! Bude to recenze o filmu,na který jsem se nedávno dívala a myslím,že by se vám taky mohl líbit! ;)

Název filmu: LOL (Laughing Out Loud)

Žánr:Komedie/Drama/Romantický
Původ:USA 2012
Délka:97min
Režie:Lisa Azuelos
Hrají:Miley Cyrus-Lola (hlavní postava
Ashley Greene-Ashley (kamarádka Loly)
Demi Moore-Anne (Lolina máma)
Douglas Booth-Kyle(Lolin nejlepší kamarád,pak i přítel)
Hodnocení:chvalitebný
Děj:Film je o dospívající patnáctileté dívce Lol a jejích přátelích,kteří zažívají středoškolské románky,přátelství a zklamání.Zárověn se snaží výbat svým nechápajícím rodičům.Film tedy bezvadně zachycuje teenegrovské období ,které zažívají všichni teengeři a jejich rodiče.Příběh zachycuje poměrně zábavné a upřímné situace,matky Anne a její dcery Lol.
Můj názor:Tenhle film mi přijde vhodný pro náctileté pubertáky,je hodně realistický a přitom zábávný.Myslím,že se u něj nudit nebudete.Já osobně jsem se u něj nenudila.Je to takový odpočinkový film,kterému nechybí romantika ani napětí ;) Určitě doporučuji... Jediné co mě zarazilo je,že tenhle film není originál.Byl natočen jako francouzský a s jinými herci.. Děj je pozměněn do amerického.. To jedinné se mi nezdálo příliš spravedlivé,vůči lidem,kteří tento film už natáčeli,jako originál.Posud te sami ;) Jinak se mi film velmi líbil,myslím,že byl dobře obsazen.Miley ,která nepatří k mým oblíbencům,zahrála roli pubertácké holky bezvadně.A ostatní herci bezpochyby také.

Ták další recenze napsána,ted ještě, jestli si to vůbec někdo přečte ;) :D Kristén

Druhá recenze

29. září 2012 v 13:30 | Kristen
Ahoj!
Tak jsem se rozhodla,že napíšu temtokrát recenzi o filmu,na který jsem se včera dívala.
Určitě ho spousta z vás už viděla,ale pro některé to bude možná nový objev.Tak tady to máte! ;)

Název filmu:Plán hry (The Game Plan)

Žánr:komedie/rodinný/sportovní
Původ:USA 2007
Délka:105min
Režie:Andy Fickman
Hrají:Dwayne Johnson-Joe Kingman(hráč amerického fotbalu,otec Peyton)
Madison Pettis -Peyton Kelly (dcera Joe,baletka)
Roselyn Sanchez-Monique Vasquez(ředitelka baletní školy,kam chodí Peyton)
Hodnocení:chvalitebný
Děj:Film je o Joe Kingmanvi,nejtvrdšímu hráči amerického fotbalu,jakého si umíte představit.Joe má všechno co si vždy přál-slávu,respekt spoluhráčů,peníze,vypracované svaly,obdiv žen...a buldočka :D.Jeho život jde jako po drátkách,když na něj jednou zazvoní 8letá holčička jménem Peyton a ozámí mu že je jeho dcera.Jemu se rázem mění celý život.. Díky své dceři se učí nové věci,balet (:D)...ale hlavně být dobrým otcem...Podaří se mu to? (viz.film)
Můj názor: Musím říct,že film se mi moc líbil.Byl naprosto úžasný.Nechybělo tam nic,humor,romantika,pohoda,tragédie,doják..Peyton je naprosto neuvěřitelná,je to úžasná holčička,která si jde za tím co chce a v pohodě se drží mezi dvoumetrovými chlapáky.Umí krásně tančit a má přirozeně velkou fantazii(např.ozdobí fotbalový míč a sako táty kamínkami,buldokovi dá baletní sukénku,to mě opravdu dostalo).Joe je sám o sobě taky velmi zajímavá role,hlavní hrdina projde určitým vývojem a to díky své dceři.Nejdojemnější je samozřejmě konec,kdy se dozvídáme,že Payton zemřela maminka.Nakonec,ale vše dopadá dobře. Musím uznat,že takhle pohodovou a opravdu zábavnou komedii,jsem dlouho neviděla. ;)
Tak doufám,že vám to trochu pomohlo,při výběru filmu ;) Čus Kristen!

První recenze knížky

28. září 2012 v 23:02 | Kristen
Ahoj,tak tady máte slíbenou první recenzi knížky.

Název knihy: Nick a Norah Až do ochraptění

Autor: Rachel Cohnová a David Levithan
Hodnocení( jako ve škole):chvalitebná
Vzhled:Knížka je středně široká a středně těžká.Myslím,že je tak akorát,do tašky na cestu vlakem.Má tvrdé matné desky,bez obalu.Na hlavní stránce se vysktuje převážně šedá a trochu růžová a bílá barva.Jsou na ní dva mladí lidé(Nick a Norah :D),kteří vypadají zamilovaně.Celkově na mě kniha působí tajuplně.
Info: Příběh je o dvou mladých lidech,o dívce Norah,která žije úplně jiný život, než Nick,basák a jediný normální v punkové kapele plné gayů.Oba se setkají v klubu ,kde Nick zrovna hraje a kde potkává svojí bývalou přítelkyni s jejím novým přítelem.V ten moment neví co má dělat a proto se obrátí na holku ve flanelové košili,jestli by nemohla být na 5 minut jeho holka.A tak začíná příběh Nicka a Norah,kteří se už nechtějí před nikým přetvařovat a chtějí být samy sebou.Kniha vlastně vypráví o jediném prožitém dni v New Yorku,o dvou mladých lidech,o lásce,vzteku a nekoneřném seznamu písniček.Je to příběh ,který si prostě musíte přečíst!
Můj názor:Já jsem tihle knížku dostala k narozeninám od své nejlepší kamarádky a musím říct,že mi udělala velkou radost.Zaprvé kvůli tomu,že jsem po ní už sama pokukovala v knihkupectví ,a za druhé kvůli svému ději,do kterého jsem se naprosto ,,zažrala."Knížka je napsaná po kapitolách,které jsou rozděleleny na samotného Nicka a na samotnou Norah.Takže když se seznámí,kniha vám umožnuje,přečíst si myšlenky a pocity obou hlavních postav,čímž si mě okamžitě získala.Je to opravdu krásně a hlavně tajuplně napsané.Opravdu smekám klobouk spisovatelům.Četla jsem už hodně knih a musím říct,že tuhle počítám mezi své oblíbené.Možná si říkáte,že když ji tak pochvaluji,proč jsem jí nedala známku vynikající,ale je to z toho důvodu,že jediné co mě v celé knize sklamalo je konec.Konec vlastně končí tak,že si člověk musí domyslet jak to s Nickem a Norah dopadne.Někomu to možná může vyhovovat,že si může domyslet vlastní pokračování příběhu,ale mě osobně by se spíš zamlouval konkrétní konec.To je asi jediné co mě trochu zklamalo,jinak jsem na ní nenašla žádné další chyby.A proto tuto knihu doporučuji každé náctileté slečně ,která si občas ráda zasní... ;)

Doufám,že se vám moje první recenze líbila a že jsem vás inspirovala.Určitě co nejdřív přidám další recenzi-inspiraci ;) Vaše Kristen

Super počteníčko

17. března 2012 v 20:56 | Kristen
Nudíš se? Nevíš co dělat,tak jdeš proto na face nebo k TV?? CHápu to...já to někdy taky dělám,ale odté doby co jsem si přečetla tyhle knížky,beru život jinak a snažím se ho využívat!!!Přemýšlíte často nad životem a nebo nevíte co s ním?Trápí vás něco a myslíte si,že se to děje jenom vám? Tak s tím je konec! Díky této knížce zjistíte,že i jiné holky mají podobné problémy! Hrdinka knih Viki vás provede svým životem měsíc po měsíci.Knížky jsou čtyři,ale stačí když si přečtete klidně jednu a příběh i tak pochopíte.Viki vám ukáže v knížkách 11,12,13,14 (15 teprve vyjde) jaké to je když máte starší pubertární sestru a malého roztomilého bratříka,ale také vám prozradí všechny svoje starosti s pubertou a klukama!!!!Chcete se uvolnit po hrozném dni ve škole?Tak neváhejte a běžte do knihovny nebo knihkupectví a knížku (nebo knížky :D) si přečtěte!!!Vřele vám je doporučujů!Já jsem četla 12 a hrozně se mi to líbilo,že jsem si ke svým 13 nározením přála 13 a opět mě nezklamala :) A ted si přeju k 14 narozkám i knížku 14 a 11 abych měla celou sbírku :) Nikdy nebudu litovat toho,že jsem si knížky koupila!!Každou jsem četla 2krát a ani potom mě to neomrzelo MrkajícíPokud se rozhodnete si knížky přídit,přeju vám hodně zábavy s sympatickou,ochotnou a milou sestrou a dcerou Viki!!


Doporučená knížka

4. března 2012 v 16:49 | Niki
Ahoj ! :)
Ráda bych vám doporučila jednu senzační knížku ... Jmenuje se "Pád" od Lauren Kateový. Je to o takové holce, která se jmenuje Lucinda Priceová. No a dál tady máte úvod:
Sedmnáctileté Lucindě se do internátní školy Meče a kříže vůbec nechce. Není divu: spíš než obyčejná internátní škola je to polepšovna pro mladistvé delikventy. Premiantka z prestižní novoanglické přípravky skončila v ponurném prostředí georgijských močálů kvůli úmrtí chlapce, k němuž došlo na její první (a jediném) rande v životě - úmrtí, která nedokázala uspokojivě objasnit ani ona, ani policejní vyšetřování. Luce sama nechápe podivné věci, které se kolem ní dějí už odmalička. Ví jen, že kdykoli se objeví temné stíny, které nikdo nevidí (jen ona), vždycky dojde k něčemu strašnému.
Polepšova je právě tak stresující a pochmurná, jak Luce předpokládala: mříže, ploty s ostnatým drátem, chátrající komplex budov se starým hřbitovem z občanské války, ale hlavně drsní spolužáci a spolužačky. Až na jednoho. Daniel Grigori upoutá její pozornost na první pohled, jenže tenhle mladík se o ni vůbec nezajímá. Luce nechápe, proč jí je tak povědomý a co ji nutí ho stále sledovat, hledat o něm informace a špehovat ho. A nechápe ani to, že kdykoli je v nějakém nebezpečí, Daniel se záhadně objeví vedle ní. Navíc se o ní začne zajímat zelenooký Cam, který je stále neodbytnější. Matou ji i místní dívky- divoká Arriane, která se chová potrhle a nevyzpytatelně, baculatá Penn, která tak ráda strká nos do cizých věcí, nebo krásná bárbína Gabe, s níž se Daniel zřejmě schází ....
A pak se temné stíny z její minulosti vynoří v příšeří chodeb Meče a kříže a podivné tragické nehody se začnou odehrávat i tady.
Kolik spolužáků bude ještě muset zemřít, než Luce odhalí pravdu o svém osudu ?
Dovíš se to když si tu knížku přečteš ;D je opravdu moc pěkná, je to moje nejoblíbenější knížka.
A když si jí přečete a zaujme vás natolik, tak pro vás mám dobrou zprávu .... vyšli i další díly ! ;) :D . Druhý díl se jmenuje "Muka" a třetí "Vytržení", ale to vyjde až letos někdy v léte ... :)

"Ale ráj je zamčený a zavřený na závoru ...
Musíme se vydat na okružní cestu světem,
abychom zjistili, jestli do něj nezůstala
pootevřená aspon zadní vrátka."

*Andělé 1* :
Každý má minulost ...
Každý má svůj osud ...
Láska vás může zničit...
Některým andělům je souzen PáD ....

Tak snad vás článek zaujal a přečtete si tu knížku ;))
Vaše Nikoll :)*

Harry Potter a kámen mudrců

21. února 2012 v 18:40 | Kristen
Název knihy v originále: Harry Potter and the Philosopher's Stone
Autorka: Joanne Rowlingová
Vydání originálu: 1997
Díl:1.

Děj:
Příběh je o brýlatém chlapci s jizvou na čele ve tvaru blesku,kterou mu způsobil zlý černokněžník Lord Voldemort,který zabil spoustu čarodějek a kouzelníků,mezi kterými byli i Harryho rodiče,Lily a James Potterovi.Harry žije celých 10 let u nenáviděných příbuzných Dursleyových,kteří mají tlustého synka s prasečím obličejem.A na své 11 narozeniny se dozvídá od obra Hagrida,že je po svých rodičích čaroděj,a že je přijat na kouzelnickou školu čar a kouzel v Bradavicích.Harry tedy odjíždí do Bradavic a seznamuje se se svými nejlepšími přáteli Ronem Weasleym a Hermionou Grangerovou,s kterými se učí ovládat kouzelnické dovednosti a zaživá spoustu dobrodružství,do nichž patří i legendární kámen mudrců.V průběhu školního roku se Harry také dozvídá svou minulost o smrti svých rodičů a o tom co má společného s Lordem Voldemortem.
Harry Potter a Kámen mudrců náhled obrázku
 
 

Reklama